Fachowcy na wysokim poziomie

Jak w stolarstwie, tak i w wielu innych dziedzinach związanych z branżą meblową, konieczny jest nieustanny rozwój, oraz podwyższanie kwalifikacji pracowników. Wykwalifikowany stolarz zna swój fach, profesjonalnie podchodzi do wykonywanych prac, a z myślą o klientach wykorzystuje swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności na każdym etapie realizowania ich zleceń .Zatrudniamy wyłącznie czeladników i mistrzów stolarskich.

Dziś także Państwo możecie nawiązać współpracę z kompetentnym stolarzem, zatrudniamy tylko profesjonalistów w firmie . Mają oni do dyspozycji specjalistyczne maszyny i narzędzia, oraz najlepszej jakości materiały, więc zamówienia klientów realizowane są z mistrzowską precyzją i w terminie…

Szeroka gama usług stolarskich i innych

Poszukując fachowych  
usług stolarskich 

należy poszukać takiego wykonawcy, który indywidualnie traktuje wszystkie wykonywane zadania.

Zawsze przyświeca nam ta idea,

bez względu na to, czy wykonujemy drobną stolarkę na domowe potrzeby, czy bardziej zaawansowane usługi stolarskie dotyczące elementów stolarstwa budowlanego.

Z przyjemnością
podejmujemy się

także niełatwych, złożonych wyzwań, ponieważ dobry stolarz niestandardowe skomplikowane zlecenia traktuje jak możliwość rozwoju zawodowego i pole do zastosowania nowych rozwiązań.

Świadomi zaufania,

jakim darzą nas klienci, spełniamy w jak największym możliwym stopniu ich oczekiwania w kwestii nowoczesnego w pełni jakościowego stolarstwa.

Niezawodne usługi

W stolarni Ars macie Państwo możliwość przedstawić swoje marzenia dotyczące nowych mebli, mebli typu loft ,szkła /luster , czy innych elementów wyposażenia wnętrz. Każdy nasz stolarz dba o daną realizację od momentu ustalenia szczegółów po odbiór lub zamontowanie gotowych produktów,
Jeśli zatem szukacie Państwo:stolarza, który wykona projekt zgodnie z Państwa potrzebami,
-stolarni wyposażonej zgodnie z najnowszymi standardami,
-usług stolarskich w szerokim zakresie,
-stolarstwa od tradycyjnego, po nowoczesne,
zapraszamy do stolarni Ars. U nas Klient jest zawsze na pierwszym miejscu.

LOREM IPSUM

Meble zamawiane pod wymiar są sposobem na niepowtarzalność

Sprostanie wymaganiom klientów

oraz spełnianie ich oczekiwań nie zawsze jest możliwe w seryjnej produkcji. Od lat cenioną i coraz bardziej znaną alternatywą są meble pod wymiar, które można dostosować do indywidualnych zamówień, bez powielania schematów , standardowych i typowych w seryjnej produkcji rozwiązań.

Kreatywność i innowacyjność naszych pomysłów

ma odbicie w każdym zrealizowanym zleceniu, a zadowolenie klientów stanowi motywację do nieustannego rozwoju. W dobie mebli pod wymiar nietuzinkowość oraz realizacja nietypowych zleceń stanowi atut firmy Ars.

Meble na zamówienie

to idealna koncepcja dla osób szukających interesujących ,wygodnych, niecodziennych rozwiązań. Możemy takie meble wykonać w oparciu o projekt projektantów lub pomysł klienta, lecz także zaproponować autorskie rozwiązania uwzględniające Państwa wymagania - gust , potrzeby, oraz metraż i przeznaczenie pomieszczeń, w którym się znajdą. Pomiary i projekty wykonujemy z niezwykłą precyzją, aby montaż przygotowanych mebli na zamówienie przebiegł sprawnie, a efekt końcowy był zgodny z ustaleniami.

Produkcja mebli na zamówienie

to proces zaawansowany i bardzo ciekawy. Z poszczególnych elementów stopniowo tworzymy całość, która jest odwzorowaniem Państwa wizji. Dzięki najnowszym urządzeniom , systemom i różnorodnym materiałom , możliwe do wykonania są fantazyjne, ciekawe ozdoby, nietypowe fronty, oświetlenie oraz wiele innych dodatkowych elementów - dzięki temu Państwa otoczenie zyska nowy charakter i zachwyci urokiem zamkniętym w dobrych meblach.

Luxurious, sophisticated, or simple and elegant, we are able to pick the right design for your specific house or apartment and bring out the best in it. Welcome!

MEBLE KUCHENNE

Kuchnia jest najważniejszym pomieszczeniem każdego domu

gdzie wspólne posiłki, czy codzienne gotowanie należy cenić jeszcze bardziej szczególnie teraz kiedy tempo życia ciągle rośnie. W nowoczesnej kuchni każda rzecz ma swoje miejsce, każdy mebel spełnia jakąś ważną funkcję, a każdy z domowników dokładnie wie, gdzie czego szukać.

meble nowoczesne i tradycyjne

Fronty mebli wykonujemy z płyty wiórowej, foliowanego i lakierowanego MDF, oraz akryli na bazie MDF. Znajdziecie tu Państwo także fronty fornirowane oraz drewniane. 

Aby szafki kuchenne

spełniać mogły swoje zadanie nie kolidując z żadnymi przyłączami kanalizacyjnymi /wodnymi czy elektrycznymi dokonujemy wcześniej dokładnych pomiarów w Państwa kuchni lub innych pomieszczeń po czym przygotowujemy optymalny projekt w postaci wizualizacji komputerowej.

Oferujemy  oświetlenie

montowane w meblach kuchennych i innych , które pozwala dobrze oświetlić blat, czy inne obszary prac kuchennych ,ubrań w szafach i innych miejsc niewystarczająco oświetlonych co nierzadko dodatkowo nadaje klimat całemu pomieszczeniu jak i meblu.

Najlepsze meble do Państwa domu

Przywiązując największą wagę do nieustannie zmieniającego się rynku branży meblowej, stawiamy na to, co niezmienne i uniwersalne, czyli jakość i funkcjonalność. Z bogactwa nowych materiałów, tak drewna, jak i elementów dodatkowych, wybieramy te, które spełnią nasze wymogi na etapie tworzenia mebli, a Państwa – przez cały czas ich użytkowania.

Poświęcając nieustanną uwagę wszystkim montowanym przez nas meblom, oddajemy do Państwa dyspozycji:-
-niezawodne meble na wymiar,
-meble/szafki z najlepszych surowców,
-nowoczesne meble jak i stylowe tradycyjne ,
-tanie meble w wysokim standardzie.

Wszystkie meble wykonywane są w naszej fabryce mebli w Skrzynicach drugich 13  na indywidualne zamówienie, dlatego spełniają  wymogi naszych klientów i są dostosowane do ich potrzeb.

Close Menu